
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue 12 Pack
12x1.0 ea, $0.03/1ea
sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Plus tax
Subscribe & Earn
President's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & Earn
President's Choice
Max Soft Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $16.97, formerly: $19.99
SAVE $3.02
Plus tax
Prepared in Canada
Royale
Everyday Comfort Toilet Paper, 30 Equal 60 Rolls, 242 Bathroom Tissues per roll
242 ea, $0.07/1ea

sale: $16.97, formerly: $19.99
SAVE $3.02
Plus tax
Prepared in Canada
Royale
Velour Toilet Paper, 30 Equal 60 Rolls, 142 Bathroom Tissues per roll
30 ea, $0.57/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g





















































































