Sliced Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Marble Cheese Slices
240 g, $2.83/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Medium Cheddar Cheese Slices
240 g, $2.83/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Signature Swiss Cheese Slices
220 g, $3.09/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Old Cheddar Cheese Slices
200 g, $3.40/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Signature Havarti Cheese Slices
220 g, $3.09/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Light Medium Cheddar Cheese Slices
240 g, $2.83/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Signature Jalapeno Monterey Jack Cheese Slices
220 g, $3.09/100g
Out of Stock

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Signature Herb & Garlic Cheddar Cheese Slices
200 g, $3.40/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Signature Habanero Monterey Jack Cheese Slices
200 g, $3.40/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Black Diamond
Marble Cheddar Natural Cheese Slices
240 g, $2.70/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Black Diamond
Medium Cheddar Natural Cheese Slices
240 g, $2.70/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Cracker Barrel
Mozzarella Cheese Slices
240 g, $2.83/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Black Diamond
Old White Cheddar Natural Cheese Slices
220 g, $2.95/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Prepared in CanadaClub House
Brown Gravy Mix
25 g, $5.96/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer
















































































































