Soft Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Plus tax
Coca-Cola
Diet Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.14/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.69
SAVE $0.19
Plus tax
President's Choice
Spritz-Up Lemon-Lime Soda
2 l, $0.08/100ml

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Plus tax
President's Choice
Mini Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.26/100ml
sale: $4.48, formerly: $5.79
SAVE $1.31
Plus tax
Lotte
Milkis Carbonated Drink Refreshing Milk & Yogurt Flavor Original
6x250.0 ml, $1.79/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml



















































































































