Frozen Meatless Alternatives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Beyond Meat
Plant-Based Beef Ground made with Avocado Oil
340 g, $2.94/100g
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Beyond Meat
Plant-Based Chicken Tenders
226 g, $3.54/100g
Out of Stock
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Beyond Meat
Plant-Based Links Classic
236 g, $3.39/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g
















































































