Sausages
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Mild Italian Pork Sausage
500 g, $0.90/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Hot Italian Pork Sausage
500 g, $0.90/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Brown Sugar Honey Breakfast Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Bratwurst Pork Sausage
500 g, $0.90/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Honey Garlic Bratwurst Sausages
500 g, $0.90/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Mild Breakfast Round Sausage
250 g, $1.80/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Mild Italian Ground Pork Sausage Meat
375 g, $1.20/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Marcangelo
Hot Italian Ground Pork Sausage Meat
375 g, $1.20/100g
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Beyond Meat
Plant-Based Dinner Sausage - Mild, 4ct
400 g, $2.50/100g
sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Beyond Meat
Plant-Based Dinner Sausage - Hot, 4ct
400 g, $2.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































