Snack Cakes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Hostess
Cupcakes Chocolatey Cakes
206 g, $1.46/100g
Out of Stock
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
School Safe
Mini Loaves Banana Bread Chocolate Chip
290 g, $1.55/100g
sale: $4.50, formerly: $6.49
SAVE $1.99
Treasure Mills
Wholesome Bites Double Chocolate Chip
320 g, $1.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml



































































































