Filters
Glassware & Drinkware
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Life at Home
Cylinder Mug -Cats
1 ea, $3.00/1ea
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Life at Home
Cylinder Mug -Dogs
1 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $3.50, formerly: $6.00
SAVE $2.50
Plus tax
President's Choice
Monogram Mug (M)
1 ea, $3.50/1ea
Out of Stock
sale: $7.00, formerly: $10.00
SAVE $3.00
Plus tax
President's Choice
Double Wall Glass Taper Mug
1 ea, $7.00/1ea
sale: $5.94, formerly:
Limit 4, after limit $12.00
Plus tax
Life at Home
To Go Tumbler with Straw Topper - Cherry
1 ea, $12.00/1ea
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Life at Home
Taper Dip Mug -Mauve
1 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Life at Home
Taper Dip Mug -Grey
1 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $5.94, formerly:
Limit 4, after limit $12.00
Plus tax
Life at Home
To Go Tumbler with Straw Topper - Bow
1 ea, $12.00/1ea
sale: $6.00, formerly: $10.00
SAVE $4.00
Plus tax
President's Choice
Ceramic Travel Mug -Blue
1 ea, $6.00/1ea
sale: $6.00, formerly: $10.00
SAVE $4.00
Plus tax
President's Choice
Ceramic Travel Mug -Cream
1 ea, $6.00/1ea
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $12.00
SAVE $7.00
Plus tax
Life at Home
Ceramic To Go -Pink
1 ea, $5.00/1ea
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Life at Home
Taper Dip Mug -Cream
1 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $10.00
SAVE $4.00
Plus tax
President's Choice
Bamboo Fibre Travel Mug-Cream
1 ea, $6.00/1ea
Low Stock
sale: $12.00, formerly: $18.00
SAVE $6.00
Plus tax
President's Choice
Tall Travel Mug -Black
1 ea, $12.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g















































































































