Food Storage & Organization
Filters
Food Storage & Organization
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
No Name
Storage Containers 20cm x 14cm x 5cm
5 ea, $1.40/1ea
sale: $4.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
No Name
Cake Pans with Lids, 13x9"
2 ea, $3.25/1ea
sale: $4.50, formerly:
Limit 4, after limit $5.99
Plus tax
No Name
Rectangular Roaster, Large
1 ea, $5.99/1ea
$3.00 Member Price
, formerly: $3.50 Non-Members
Plus tax
No Name
Square Air Fryer Liners 30 Pack
30 ea, $0.12/1ea
Out of Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Blue - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
$3.00 Member Price
, formerly: $3.50 Non-Members
Plus tax
No Name
Round Air Fryer Liners 30 Pack
30 ea, $0.12/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g























































































































