No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
New Arrivals
Easy meals
Gift Cards
Snacks
Deli
Fruits & Vegetables
Dairy & Eggs
Natural Foods
International Foods
Frozen
Meat
Baby
Health & Beauty
Bakery
Beer & Wine
Fish & Seafood
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$0.79
1 ea, $0.79/1ea
$1.50
1 ea, $1.50/1ea
sale: about $0.53, formerly: $0.66
SAVE $0.13
$4.41/1kg $2.00/1lb
$1.75
1 ea, $1.75/1ea
$8.00
1 ea, $2.35/100g
$9.50
340 g, $2.79/100g
$10.00
907 g, $1.10/100g
$5.50
Farmer's Market
1 ea, $5.50/1ea
$7.00
1 ea, $7.00/1ea
about $11.98
$9.02/1kg $4.09/1lb
$5.00
170 g, $2.94/100g
$2.00
Clover Leaf
170 g, $1.18/100g
sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.25
Sapporo
100 g, $1.25/100g
$5.99
No Name
454 g, $1.32/100g
$7.15
President's Choice
12 ea, $0.60/1ea
354 ml, $0.49/100ml
$0.45
Maggi
70 g, $0.64/100g
sale: about $0.70, formerly: $0.93
SAVE $0.23
$3.31/1kg $1.50/1lb
$1.00
255 g, $0.39/100g
sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
PC Blue Menu
454 g, $1.76/100g
$3.93
12 ea, $0.33/1ea
sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
4.54 kg, $0.11/100g
$1.79
Windsor
1 kg, $0.18/100g
$6.00
375 g, $1.60/100g
$8.49
Gay Lea
454 g, $1.87/100g
907 g, $0.88/100g
sale: $1.00, formerly: $1.40
SAVE $0.40
TINA'S
113 g, $0.88/100g
about $2.64
PC Organics
$2.40/1kg $1.09/1lb
3 ea, $1.67/1ea
$41.99
Rooster
18.1 kg, $0.23/100g
sale: $2.50, formerly: $3.79
SAVE $1.29
1 ea, $2.50/1ea
sale: $1.25 MIN 2
, formerly: $1.49
Campbell's
284 ml, $0.52/100ml
$21.99
Plus tax
30 ea, $0.73/1ea
$4.00
1 ea, $4.00/1ea
about $2.04
$5.51/1kg $2.50/1lb
about $1.75
$1.52/1kg $0.69/1lb
sale: $1.25, formerly: $2.49
SAVE $1.24
Stove Top
120 g, $1.04/100g
about $1.77
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: about $1.54, formerly: $1.92
SAVE $0.38
sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
680 g, $0.59/100g
sale: $1.75, formerly: $2.25
900 ml, $0.19/100ml
$1.39
170 g, $0.82/100g
sale: about $2.55, formerly: $3.70
SAVE $1.15
about $2.20
$11.00/1kg $4.99/1lb
$3.00
1.36 kg, $0.22/100g