Face & Skin Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$49.49
Plus tax
Olay
Regenerist Night Hydrating Moisturizer with Retinol and Peptide
1 ea, $49.49/1ea
Low Stock
sale: $37.79, formerly: $41.99
SAVE $4.20
Plus tax
Olay
Regenerist Collagen Peptide 24 Serum, Fragrance-Free
40 ml, $94.48/100ml
sale: $37.79, formerly: $41.99
SAVE $4.20
Plus tax
Olay
Regenerist Retinol 24 Night Facial Serum
40 ml, $94.48/100ml
sale: $4.00, formerly:
Limit 10, after limit $5.99
Plus tax
Vaseline
Original Lip Therapy
4.8 g, $124.79/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.03
Plus tax
St Ives
Fresh Skin Apricot Scrub
170 g, $2.96/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Plus tax
Pond's
Facial MoisturizerCream for Dry Skin Hypoallergenic
190 ml, $5.05/100ml
sale: $4.00, formerly:
Limit 10, after limit $5.99
Plus tax
Vaseline
Lip Therapy Aloe Vera
4.8 g, $124.79/100g

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Plus tax
Cetaphil
Daily Facial Cleanser
473 ml, $3.38/100ml
sale: $4.00, formerly:
Limit 10, after limit $5.49
Plus tax
Vaseline
Lip Therapy Lip Balm Original
7 g, $78.43/100g
Out of Stock
$12.99
Plus tax
Neutrogena
Hydro Boost Facial Cleansing & Makeup Remover Wipes
25 ea, $0.52/1ea
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Prepared in CanadaClub House
Brown Gravy Mix
25 g, $5.96/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g






















































































































