Aisle
Brand
Cholula
Fire Barns
Flying Goose
Frank's
Grace
Heinz
Hellmann's
Keens
La Costena
Lao Gan Ma
Maple Leaf
Maple Lodge Farms LT
Matouks
No Name
Pepper North
President's Choice
Schneiders
Tabasco
Taco Bell
Uni Eagle
Valentina
Deals
PC Optimum Points
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Source of Protein
GMO Free
Halal
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$4.50
354 ml, $1.27/100ml
PC Optimum Offer
$9.49
680 ml, $1.40/100ml
$8.00
375 g, $2.13/100g
sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
150 ml, $3.66/100ml
$6.29
88 g, $7.15/100g
You might like
sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
340 ml, $1.03/100ml