Aisle
Brand
Burnbrae Farms
Kelloggs
No Name
No Yolks
PC Blue Menu
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Low in Fat
Low in Sugar
Fat-Free
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.29
340 g, $0.97/100g
$9.50
1 kg, $0.95/100g
Out of Stock
$5.49
500 g, $1.10/100g
$5.25
500 g, $1.05/100g
$7.49
936 g, $0.80/100g
$15.99
1.68 kg, $0.95/100g
12 ea, $0.62/1ea
$2.75
340 g, $0.81/100g
500 g, $1.10/100g $0.50/1lb
You might like
500 ml, $1.10/100ml