Aisle
Brand
Asian Inspirations
Baken-Ets
Bento
Bibigo
Charoen Pokphand
Crafty Ramen
Crave
Family Loompya
Golden Island
Jack Links
Janes
JML Instant Noodle
JNK Foods
Kelseys
KJ
La Vista
Lapids Choice
Maling
Mama
Marcangelo
MUSAFIR
Nissin
No Name
Noodlebox
O'Tasty
Olymel
P.F. Chang's
Pelmen
Plant UP
President's Choice
Samyang
Schneiders
Siwin
Sum-m
Swiss Chalet
T&T
Tastee
TC Foods
Wong Wing
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Source of Iron
Source of Protein
GMO Free
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Nut Free
Halal
Peanut Free
Gluten Free
Soy Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
400 g, $1.38/100g
sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
400 g, $1.75/100g
$9.99
400 g, $2.50/100g
$25.00
1.4 kg, $1.79/100g
$11.00
400 g, $2.75/100g
$9.00
680 g, $1.32/100g
sale: $5.99, formerly: $6.50
SAVE $0.51
360 g, $1.66/100g
$5.50
567 g, $0.97/100g
$3.99
380 g, $1.05/100g
sale: $3.99, formerly: $4.49
187 g, $2.13/100g
sale: $9.99, formerly: $10.49
680 g, $1.47/100g
$6.99
540 g, $1.29/100g
Low Stock
$10.00
6x1.13 kg, $0.88/100g