Aisle
Brand
Janes
Kebab Factory
Marcangelo
Marvid Poultry
Mina
No Name
PC Blue Menu
Pinty's
President's Choice
Prime
Sufra
Zabiha Halal
Deals
PC Optimum Points
Price Reduction
Price
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Raised Without Antibiotics
No Added Hormones
Halal
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$13.00
1 ea, $13.00/1ea
about $11.56
$10.34/1kg $4.69/1lb
$3.99
375 g, $1.06/100g
$12.00
1 ea, $12.00/1ea
$16.00
1.575 kg, $1.02/100g
Out of Stock
about $12.25
$14.53/1kg $6.59/1lb
$10.00
840 g, $1.19/100g
about $11.98
$9.02/1kg $4.09/1lb
$15.00
1.6 kg, $0.94/100g
about $17.17
$14.75/1kg $6.69/1lb
750 g, $1.60/100g
$4.99
Club House
25 g, $19.96/100g
PC Optimum Offer
You might like
about $19.10
$13.21/1kg $5.99/1lb
1.28 kg, $0.94/100g
about $7.40