Filters
Results for CINNAMON RAISIN BREAD 468 G OR CHOCOLATE CROISSANTS 4'S

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in Canada
Chocolate Croissant, 4-pack
272 g, $1.29/100g

$9.00
Prepared in Canada
Baker Boys
Gourmet Cinnamon Rolls With Cream Cheese Frosting
840 g, $1.07/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
President's Choice
All-Butter Chocolate-Filled Croissants
320 g, $1.72/100g

sale: $2.75, formerly: $3.29
SAVE $0.54
Prepared in Canada
President's Choice
Raisin Cinnamon English Muffins
342 g, $0.80/100g
Out of Stock















