Filters
Results for HIGH LINER FROZEN BREADED OR BATTERED FISH 350-700 G OR SHRIMP 315-330 G
$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
High Liner
Crispy Breaded Butterfly Shrimp
330 g, $3.18/100g
Low Stock
$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
High Liner
Crispy Breaded Jumbo Popcorn Shrimp
330 g, $3.18/100g
Low Stock

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Tempura Battered Fish
700 g, $1.50/100g
Out of Stock

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Fillets English Style
500 g, $2.10/100g

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Fillets Beer Battered
500 g, $2.10/100g

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Chips & Fish English Style
550 g, $1.91/100g















