Aisle
Brand
Barilla
Bioitalia
Catelli
De Cecco
Francos
Italpasta
Molisana
No Name
Pasta Toscana
PC Organics
President's Choice
Rummo
Unico
Deals
$1,$2,$3,$4,$5
Price Reduction
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
GMO Free
Vegetarian
Halal
Vegan
Kosher
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$2.99
Kraft
175 g, $1.71/100g
$2.79
900 g, $0.31/100g
Annie's
170 g, $1.76/100g
$5.99
Gourmet Garden
80 g, $7.49/100g
You might like
Out of Stock