Aisle
Brand
Aaron's
Argentina
Asian Inspirations
Bassilis Best
Campbell's
Carl Buddig
Clic
Continental
Crave
Elite
Family Loompya
Grace
Hereford
Holiday
Hungry-Man
Jack Links
Jack's Gourmet
JNK Foods
Kang Shi Fu
Kosher Mehadrin
Lazar
Levitts
Liebers
Lous
Lucky Me!
Maling
Maple Leaf
Marcangelo
Mario's
Mehoudar
Michelina
No Name
Palm
Pattyking
Pillers
Pogo
President's Choice
Puritan
Rooster
San Miguel
Schneiders
Shefa
Sikorski Sausages
Spam
Sufra
Sunquest Patty
Swanson
Swift
T&T
TC Foods
The Pie Commission
Tim Hortons
Tinnel's
WhoaNelly's
Zen Gourmet
Ziggy's
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
$100-$200
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Source of Protein
Raised Without Antibiotics
GMO Free
Peanut Free Facility
No Added Hormones
Halal
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$11.99
Plus tax
Purina
850 g, $1.41/100g
Low Stock
sale: $5.98, formerly: $6.79
SAVE $0.81
326 g, $1.83/100g
708 g, $1.69/100g
$3.49
Kraft
97 g, $3.60/100g
$17.49
1.13 kg, $1.55/100g
425 g, $1.41/100g
95 g, $3.67/100g
$4.99
340 g, $1.47/100g
sale: $5.88, formerly: $6.49
SAVE $0.61
340 g, $1.73/100g
$4.79
340 g, $1.41/100g
$5.00
200 g, $2.50/100g