Filters
Results for PC® AND BLUE MENU® NATURAL CHOICE® TURKEY, CHICKEN OR SALAMI

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in Canada
PC Blue Menu
Blue Menu Tomato and Basil Oven-Roasted Turkey Breast
$35.00/1kg $15.88/1lb
PC Optimum Offer

sale: $7.50, formerly: $8.50
SAVE $1.00
Prepared in Canada
President's Choice
Free From Oven-Roasted Turkey Breast Slices
175 g, $42.86/1kg $4.29/100g
PC Optimum Offer
You might like
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Sponsored
Boursin
Shallot & Chives Spreadable Cheese
150 g, $3.00/100g
You might like
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Sponsored
Boursin
Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
150 g, $3.00/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in Canada
PC Blue Menu
Oven Roasted Chicken Breast (Thin Sliced)
$35.00/1kg $15.88/1lb















