Filters
Results for PC® TORTILLA CHIPS, 320-350 G
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips All Dressed Flavour
156 g, $2.24/100g

sale: $2.50, formerly: $2.75
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
White Corn Restaurant Style Tortilla Chips
320 g, $0.78/100g

sale: $2.50, formerly: $2.75
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Large & Round White Corn Tortilla Chips
340 g, $0.74/100g
You might like
Low Stock















