Aisle
Brand
Buenas
Canadian Cove
Clover Leaf
Cool Runnings
Dyna Sea
HERON POINT SEAFOOD
High Liner
IFC seafood
Maison Beausoleil
Marina
Maynila's Choice Brand
Ocean Jewel
Ocean Mama
Ocean Pier
PC Organics
Premier
President's Choice
Sardo
Seaquest
T&T
Traditions
True North
Unomudo
Viva Sea
Waterview Market
Wild by Nature
Deals
Price Reduction
PC Optimum Points
Member Only Price
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Halal
Sourced From Certified Aquaculture
Gluten Free
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$6.00
340 g, $1.76/100g
$4.99
250 ml, $2.00/100g
Out of Stock
$10.00
800 g, $1.25/100g
$6.99
340 g, $2.06/100g
$20.00
810 g, $2.47/100g
$3.50
160 g, $2.19/100g
$8.99
300 g, $3.00/100g
$16.49
680 g, $2.43/100g
$9.99
907 g, $1.10/100g
$8.49
300 g, $2.83/100g
$15.99
680 g, $2.35/100g
$7.99
300 g, $2.66/100g
$22.99
454 g, $5.06/100g
Low Stock