Aisle
Brand
ACE
AIDANS GLUTEN FREE
Carbonaut
Country Harvest
Dempster's
Dimpflmeier
Farmhouse
Food for Life
Hermes
La Baguetterie
Little Northern Bakehouse
Natural Bakery
No Name
ODoughs
President's Choice
Queen St. Bakery
Rubschlager
Rudolphs
Schar
Silver Hills
Sola
Stonemill
Tramezzini
Villaggio
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
PC Optimum Points
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Egg Free
Sesame Free
Source of Protein
Nut Free
Kosher
Whole Grain
GMO Free
Tree Nut Free Facility
Sugar Free
Vegetarian
Organic
Wheat Free
Plant Based
High Fibre
Keto
Peanut Free Facility
Source of Omega 3
Vegan
Peanut Free
Soy Free
No Added Sugar
Source of Iron
Low in Sugar
Dairy Free
Gluten Free
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$4.00
Wonder
384 g, $1.04/100g
Low Stock
$3.50
574 g, $0.61/100g
sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
454 g, $0.88/100g
$4.49
480 g, $0.94/100g
675 g, $0.67/100g
383 g, $0.91/100g
$3.99
500 g, $0.80/100g
450 g, $0.78/100g
$4.29
454 g, $0.94/100g
$4.69
550 g, $0.85/100g
404 g, $0.87/100g
$6.99
300 g, $2.33/100g
1,000 PC Optimum Points
$5.49
550 g, $1.00/100g