Aisle
Brand
Asian Inspirations
Bull's-Eye
Club House
Cock
Cool Runnings
Crave
Diana
Frank's
Gardein
Hellmann's
Janes
Kraft
Marcangelo
Marvid Poultry
Mina
Nando's
No Name
PC Black Label
PC Blue Menu
Pinty's
President's Choice
Primal Kitchen
Prime
Schneiders
Springer's Meats
Stubb's
Sufra
The Keg
VH
Watson Ridge
Wong Wing
Zabiha Halal
Deals
PC Optimum Points
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Source of Iron
Source of Protein
Raised Without Antibiotics
Keto
GMO Free
No Added Hormones
Halal
Free of Sodium or Salt
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.99
375 g, $1.06/100g
$14.00
1 ea, $14.00/1ea
$4.49
450 ml, $1.00/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$6.49
170 g, $3.82/100g
sale: about $11.07, formerly: $15.06
SAVE $3.99
$11.00/1kg $4.99/1lb
Out of Stock
$14.99
675 g, $2.22/100g
about $17.74
$20.48/1kg $9.29/1lb
203 g, $3.20/100g
$26.99
2 kg, $1.35/100g
660 g, $2.12/100g
908 g, $1.54/100g
$13.49
Plus tax
Old Dutch
720 g, $1.87/100g
You might like
Becel
454 g, $0.88/100g
$18.00
907 g, $1.98/100g