Filters
Results for dog treats
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Plus tax
Sponsored
Blue Buffalo
Bits Chicken Dog Treat
113 g, $5.74/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Plus tax
Sponsored
Blue Buffalo
Bits Salmon Dog Treat
113 g, $5.74/100g
sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Plus tax
Milkbone
GravyBones Meat & Chicken Flavour Dog Snacks
750 g, $0.64/100g
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Plus tax
Sponsored
Blue Buffalo
Health Bars Bacon/Egg Dog
0.45 kg, $1.40/100g
You might like
$63.99
Plus tax
Sponsored
Blue Buffalo
Life Protection Formula Adult Dry Dog Food, Fish and Brown Rice
9.9 kg, $0.65/100g
Low Stock

sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Plus tax
Prepared in Canada
Milkbone
Flavour Snacks Small Assorted Meat Flavours Dog Biscuits
800 g, $0.60/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in Canada
Cookie Pal
Dog Treats Soft Baked Bites With Peanut Butter & Apple
100 g, $2.49/100g















