Aisle
Brand
Aaron's
Baldwin St.
Bull's-Eye
Butterball
CattleBoyz
Cheetos
Cholula
Club House
Cock
Cool Runnings
Cracker Barrel
Diana
Doritos
Dutchman's Gold
El Monterey
Fire Barns
Flying Goose
Frank's
Frenchs
Freybe
G Hughes Smokehouse
Gold Label
Grace
Grimms
Harvest Creek
Heinz
Hellmann's
Hostess
HP
Jack Links
Jack's Gourmet
Janes
Keens
Kraft
La Costena
Lao Gan Ma
Lee Kum Kee
Maple Leaf
Maple Lodge Farms LT
Marie Sharp's
Marvid Poultry
Matouks
Mina
Miss Vickies
Montana's
Nando's
Neal Brothers Foods
No Name
Old El Paso
Peace River Honey
Pepper North
Pillsbury
Pogo
President's Choice
Primal Kitchen
Samyang
Schneiders
Shefa
Shopsys
Skinnygirl
Slim Jim
Snyders
St Hubert
Stubb's
Sweet Baby Ray's
Swiss Chalet
Tabasco
Taco Bell
Takis
The Keg
The Snack Factory
Uni Eagle
Ushia
Valentina
VH
Walkerswood
Zabiha Halal
Deals
Price Reduction
PC Optimum Points
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Member Only Price
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Fat-Free
Lactose Free
Source of Protein
Keto
Vegan
Source of Omega 3
Kosher
Source of Iron
Raised Without Antibiotics
GMO Free
Sugar Free
Vegetarian
Halal
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$4.50
354 ml, $1.27/100ml
PC Optimum Offer
$9.49
680 ml, $1.40/100ml
$3.29
100 ml, $3.29/100ml
sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
340 ml, $1.03/100ml
$4.99
1 l, $0.50/100ml
You might like