Aisle
Brand
Activia
Babybel
Beatrice
Becel
Bella Casara
BFit
Black Diamond
Brar's
Core Power
Fairlife
Gay Lea
I Can't Believe It's Not Butter!
Imperial
International Delight
Lactaid
Lactantia
Lacteeze
Nanak
Natrel
Neilson
Nestlé
No Name
PC Organics
Philadelphia
President's Choice
Puck
Silk
Tre Stelle
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
No Added Sodium or Salt
Plant Based
Lactose Free
Source of Protein
Vegan
Source of Omega 3
Kosher
No Added Sugar
Lower or Reduced Calorie
GMO Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Dairy Free
Gluten Free
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$6.58
1.5 l, $0.44/100ml
sale: $5.99, formerly: $8.49
SAVE $2.50
454 g, $1.32/100g
$9.49
4x113.0 g, $2.10/100g
4x113.5 g, $2.09/100g
454 g, $2.09/100g
$5.95
2 l, $0.30/100ml
$4.29
125 g, $3.43/100g
$6.29
2 l, $0.31/100ml
Low Stock