Filters
Results for pc tostitos

sale: $2.50, formerly: $2.75
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Large & Round White Corn Tortilla Chips
340 g, $0.74/100g
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Sponsored
Taco Bell
Crunchy & Soft Taco Cravings Kit
370 g, $1.08/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Sponsored
Old El Paso
Spicy JALAPEÑO Cheddar Flavoured Taco Shells 10ct
153 g, $2.93/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Prepared in Canada
Tostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.69/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.50, formerly: $2.75
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
White Corn Restaurant Style Tortilla Chips
320 g, $0.78/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Sponsored
Old El Paso
Stand n' Stuff Taco Shells, Gluten Free, 10 ct
133 g, $3.00/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Prepared in Canada
Tostitos
Multigrain Rounds Tortilla Chips
270 g, $1.85/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Prepared in Canada
Tostitos
Restaurant Style tortilla chips
275 g, $1.81/100g
PC Optimum Offer
You might like
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Tostitos
Scoops! tortilla chips 215g
215 g, $2.32/100g
PC Optimum Offer















