Filters
Results for pretzel crisps
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Original
200 g, $2.25/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Sponsored
Nature Valley
Sweet and Salty Pretzel Nut Granola Bars, 5 Bars
170 g, $2.35/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Garlic Parmesan
200 g, $2.25/100g
sale: $5.50, formerly: $8.00
SAVE $2.50
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps Drizzlers Thin, Crunchy Pretzel Snacks Milk Chocolate & Caramel Flavoured
155 g, $3.55/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Everything
200 g, $2.25/100g
You might like
sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Sponsored
Philadelphia
Whipped French Onion Cream Cheese Product
227 g, $1.76/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps Bold & Spicy Buffalo Wing
200 g, $2.25/100g
You might like
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Sponsored
The Laughing Cow
Cheese Dippers Original 4P
140 g, $2.14/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
The Snack Factory
Thin, Crunchy Pretzel Crackers Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Limited Edition!
200 g, $2.25/100g















