No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
New Arrivals
Easy meals
Gift Cards
Snacks
Deli
Fruits & Vegetables
Dairy & Eggs
Natural Foods
International Foods
Frozen
Meat
Baby
Health & Beauty
Bakery
Beer & Wine
Fish & Seafood
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$4.00
1 ea, $4.00/1ea
$4.25
Farmer's Market
3 ea, $1.42/1ea
$3.93
No Name
12 ea, $0.33/1ea
$5.99
454 g, $1.32/100g
$3.29
Real Canadian
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: about $1.23, formerly: $1.41
SAVE $0.18
$4.41/1kg $2.00/1lb
sale: $5.00, formerly: $7.00
SAVE $2.00
750 g, $0.45/1ea
sale: $0.75, formerly: $1.00
SAVE $0.25
1 ea, $0.75/1ea
$1.75
1 ea, $1.75/1ea
about $1.16
$5.51/1kg $2.50/1lb
sale: about $3.13, formerly: $4.68
SAVE $1.55
$6.99
President's Choice
2.5 l, $0.28/100ml
sale: $1.44, formerly: $2.99
1 ea, $1.44/1ea
about $1.75
$1.52/1kg $0.69/1lb
about $1.32
$6.61/1kg $3.00/1lb
$5.49
Heinz
1 l, $0.55/100ml
$1.39
170 g, $0.82/100g
$41.99
Rooster
18.1 kg, $0.23/100g
$9.00
PC Blue Menu
454 g, $1.98/100g
PC Optimum Offer
$5.50
454 g, $1.21/100g
$0.79
1 ea, $0.79/1ea
$2.25
Campbell's
900 ml, $0.25/100ml
$1.28
Swanson
412 ml, $0.31/100ml
sale: $6.00, formerly: $8.00
Seaquest
300 g, $2.00/100g
$1.69
Kraft
200 g, $0.85/100g
about $2.04
sale: $5.99, formerly: $8.49
SAVE $2.50
Lactantia
$2.00
Clover Leaf
170 g, $1.18/100g
sale: $0.88, formerly: $1.49
SAVE $0.61
284 ml, $0.31/100ml
about $3.70
$2.20/1kg $1.00/1lb
$3.00
1.36 kg, $0.22/100g
$8.00
1.113 kg, $0.72/100g
about $1.77
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
1 ea, $3.00/1ea
$8.49
Gay Lea
454 g, $1.87/100g
$1.00
156 ml, $0.64/100ml
1 ea, $5.50/1ea
1 ea, $1.00/1ea
$5.00
454 g, $1.10/100g
255 g, $0.39/100g
$3.99
D'Italiano
675 g, $0.59/100g
sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.25
Sapporo
100 g, $1.25/100g
$8.50
1 ea, $2.50/100g
about $3.03