String & Snack
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Black Diamond
Marble Cheese Sticks
252 g, $3.17/100g

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Black Diamond
Medium Cheddar Cheese Sticks
252 g, $3.17/100g
Low Stock

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Black Diamond
Cheddar Cheestrings
336 g, $2.38/100g
Low Stock

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Black Diamond
Lactose Free Marble Cheese Sticks
189 g, $4.23/100g

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Black Diamond
Marble Cheestrings
336 g, $2.38/100g

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Black Diamond
Mozzarella Cheestrings
336 g, $2.38/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g































































































