Moredays coming soon!
In the meantime, find other great deals.

Shop our everyday offers
Super Value Picks

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $12.00, formerly: $20.49
SAVE $8.49
Prepared in CanadaPresident's Choice
Old-Fashioned Style Bacon
1 kg, $1.20/100g

sale: $5.49, formerly: $7.49
SAVE $2.00
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.37/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Prepared in CanadaActivia
Probiotic Yogurt, Vanilla
650 g, $0.51/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.37/100g

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaWonder
White Hotdog Buns 8pk
8x44.5 g, $0.70/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.99, formerly: $4.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Subscribe & EarnKettle
Potato Chips Sea Salt & Vinegar
198 g, $1.52/100g
500 PC Optimum Points
sale: $23.00, formerly: $25.00
SAVE $2.00
Plus tax
Charmin
Toilet Paper Ultra Soft, 24 Mega Rolls
24 ea, $0.96/1ea
sale: $23.00, formerly: $25.00
SAVE $2.00
Plus tax
Bounty
Paper Towels Select-A-Size, 8 Count
8 ea, $2.88/1ea

sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Prepared in CanadaJamieson
Zinc Lozenges, Wild Cherry
30 ea, $0.28/1ea

sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Prepared in CanadaJamieson
Apple Cider Vinegar 1,000 mg + Chromium
120 ea, $0.13/1ea

sale: $10.19, formerly: $16.99
SAVE $6.80
Plus tax
Prepared in CanadaJamieson
Vitamin A Renewal Night Cream
120 ml, $8.49/100ml

sale: $13.19, formerly: $20.99
SAVE $7.80
Plus tax
Prepared in CanadaJamieson
Omega-3 Select Softgels, 1,000 mg
200 ea, $0.07/1ea
Low Stock

sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $5.39
Plus tax
Prepared in CanadaJamieson
Vitamin D3 1,000 IU Tablets
240 ea, $0.02/1ea

sale: $5.49, formerly: $7.49
SAVE $2.00
Prepared in CanadaBlack Diamond
Mozzarella Cheese Bar
400 g, $1.37/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Prepared in CanadaActivia
Probiotic Yogurt, Strawberry
650 g, $0.51/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaWonder
100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.37/100g

sale: $2.50, formerly: $2.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $0.66/100g

sale: $1.98, formerly: $2.50
SAVE $0.52
Prepared in CanadaChristie
WHEAT THINS Multigrain Crackers, Baked with the goodness of wheat
180 g, $1.10/100g

sale: $2.99, formerly: $4.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.40/100g
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Subscribe & EarnKettle
Potato Chips Honey Dijon
198 g, $1.52/100g
500 PC Optimum Points
sale: $23.00, formerly: $25.00
SAVE $2.00
Plus tax
Charmin
Toilet Paper Ultra Strong, 24 Mega Rolls
24 ea, $23.00/1ea

sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Prepared in CanadaJamieson
Zinc Lozenges, Honey Lemon
30 ea, $0.28/1ea

sale: $8.39, formerly: $13.49
SAVE $5.10
Plus tax
Prepared in CanadaJamieson
100% Pure Vitamin E Oil
28 ml, $29.96/100ml
sale: $14.99, formerly: $24.99
SAVE $10.00
Plus tax
Jamieson
10 Billion Probiotic
60 ea, $0.25/1ea
Low Stock

sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Prepared in CanadaJamieson
Vitamin B12 1,200 Mcg Timed Release Tablets
80 ea, $0.17/1ea
sale: $5.49, formerly: $7.49
SAVE $2.00
Black Diamond
Extra Old White Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.37/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Prepared in CanadaActivia
Probiotic Yogurt, Blueberry
650 g, $0.51/100g



































































