No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml































































