No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
New Arrivals
Easy meals
Gift Cards
Snacks
Deli
Fruits & Vegetables
Dairy & Eggs
Natural Foods
International Foods
Frozen
Meat
Baby
Health & Beauty
Bakery
Beer & Wine
Fish & Seafood
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$4.25
Farmer's Market
3 ea, $1.42/1ea
sale: $1.50, formerly: $1.99
SAVE $0.49
1 ea, $1.50/1ea
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.99
1 ea, $1.99/1ea
$1.00
1 ea, $1.00/1ea
sale: about $7.87, formerly: $8.98
SAVE $1.11
$7.72/1kg $3.50/1lb
$7.50
1 ea, $7.50/1ea
$0.79
1 ea, $0.79/1ea
$1.75
1 ea, $1.75/1ea
$3.93
No Name
12 ea, $0.33/1ea
sale: about $1.23, formerly: $1.41
SAVE $0.18
$4.41/1kg $2.00/1lb
$3.00
Plus tax
Coca-Cola
2 l, $0.15/100ml
$1.29
Unico
156 ml, $0.83/100ml
$0.45
Maggi
70 g, $0.64/100g
sale: about $0.26, formerly: $0.66
SAVE $0.40
$2.18/1kg $0.99/1lb
$9.00
PC Blue Menu
454 g, $1.98/100g
$0.59
Mr Noodles
85 g, $0.69/100g
$4.49
Philadelphia
250 g, $1.80/100g
sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
Nanak
341 g, $1.17/100g
PC Optimum Offer
$5.00
1 ea, $1.25/1ea
about $2.11
$8.80/1kg $3.99/1lb
sale: $0.88, formerly: $1.49
SAVE $0.61
Campbell's
284 ml, $0.31/100ml
about $2.04
$5.51/1kg $2.50/1lb
about $2.78
sale: $1.00, formerly: $1.25
SAVE $0.25
$1.50
200 g, $0.75/100g
156 ml, $0.64/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.50
1 ea, $2.50/1ea
$8.49
Gay Lea
454 g, $1.87/100g
$1.39
170 g, $0.82/100g
$2.99
Lantic
2 kg, $0.15/100g
$41.99
Rooster
18.1 kg, $0.23/100g
Low Stock
$7.18
Neilson
4 l, $0.18/100ml
1 ea, $5.00/1ea
sale: $5.99, formerly: $8.49
SAVE $2.50
Lactantia
454 g, $1.32/100g
$6.99
President's Choice
2.5 l, $0.28/100ml
about $1.85
$1.69
Kraft
200 g, $0.85/100g
sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
680 g, $0.59/100g
about $1.46
$2.00
Clover Leaf
170 g, $1.18/100g
$3.47
Astro
750 g, $0.46/100g
about $1.16
sale: $6.29, formerly: $6.50
SAVE $0.21
1 kg, $0.63/100g
$6.00
375 g, $1.60/100g
sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.25
Sapporo
100 g, $1.25/100g
$4.69
12 ea, $0.39/1ea
$8.00
1.113 kg, $0.72/100g