Electric Toothbrushes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.99
Plus tax
Colgate
Kids Sonic Powered Battery Toothbrush, Barbie
1 ea, $9.99/1ea
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.99
Plus tax
Colgate
Kids Sonic Powered Toothbrush, Minions Soft 1 Count
1 ea, $9.99/1ea
sale: $22.99, formerly: $25.00
SAVE $2.01
Plus tax
Oral B
Sensitive Gum Care Replacement Brush Heads, 3 Count
3 ea, $7.66/1ea
sale: $32.99, formerly: $43.99
SAVE $11.00
Plus tax
Oral B
Sensitive Gum Care Replacement Brush Heads, 5 Count
5 ea, $6.60/1ea
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Plus tax
Oral B
Complete Battery Powered Toothbrush, 1 Count, Colours May Vary
1 ea, $10.49/1ea
sale: $45.99, formerly: $49.00
SAVE $3.01
Plus tax
Oral B
iO Gum & Sensitive Replacement Brush Heads, White, 4 Count
4 ea, $11.50/1ea
sale: $22.99, formerly: $25.00
SAVE $2.01
Plus tax
Oral B
Precision Clean Replacement Brush Heads, 3 Count
3 ea, $7.66/1ea
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Plus tax
Oral B
Battery Powered Toothbrush Gum Care, 1 Count, Colours May Vary
1 ea, $10.99/1ea
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $9.99
Plus tax
Oral B
Deep Clean Battery Powered Toothbrush Replacement Brush Heads, 2 Count
2 ea, $5.00/1ea
Low Stock
sale: $9.50, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Plus tax
Oral B
Pro Health Jr Kid's Battery Toothbrush
1 ea, $10.49/1ea
sale: $64.99, formerly: $68.00
SAVE $3.01
Plus tax
Oral B
PRO 1000 White Rechargeable Toothbrush
1 ea, $64.99/1ea
Low Stock
sale: $32.99, formerly: $43.99
SAVE $11.00
Plus tax
Oral B
Precision Clean Replacement Brush Heads, 5 Count
5 ea, $6.60/1ea
sale: $8.00, formerly: $11.49
SAVE $3.49
Plus tax
Colgate
Harry Potter Adult Battery Powered Sonic Toothbrush, Soft
1 ea, $8.00/1ea
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.99
Plus tax
Colgate
Unicorn Academy Kids Battery Powered Toothbrush, Extra Soft
1 ea, $9.99/1ea
sale: $38.99, formerly: $51.49
SAVE $12.50
Plus tax
Oral B
CrossAction Replacement Brush Head, 5-Pack
5 ea, $7.80/1ea
sale: $38.99, formerly: $51.49
SAVE $12.50
Plus tax
Oral B
FlossAction XFilaments Brush Heads (5)
5 ea, $7.80/1ea
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.99
Plus tax
Colgate
Kids Battery Powered Bingo Toothbrush
1 ea, $9.99/1ea
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Oral B
Pulsar Toothbrush, Soft
1 ea, $8.49/1ea
sale: $32.99, formerly: $55.99
SAVE $23.00
Plus tax
Oral B
Pro 500+ Rechargeable Toothbrush
1 ea, $32.99/1ea
sale: $35.99, formerly: $47.99
SAVE $12.00
Plus tax
Oral B
Replacement Brush Heads 3-Pack
3 ea, $12.00/1ea
sale: $45.99, formerly: $49.00
SAVE $3.01
Plus tax
Oral B
iO Ultimate Clean Replacement Brush Heads, Black, 4 count
4 ea, $11.50/1ea
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.99
Plus tax
Colgate
Total Adult Sonic Battery Toothbrush, Soft
1 ea, $9.99/1ea
Low Stock
sale: $37.99, formerly: $40.00
SAVE $2.01
Plus tax
Oral B
Oral-B iO Ultimate Clean Replacement Brush Heads, Black, 2 count
2 ea, $19.00/1ea
sale: $35.99, formerly: $47.99
SAVE $12.00
Plus tax
Oral B
Electric Toothbrush Replacement Brush Heads Set
3 ea, $12.00/1ea
sale: $37.99, formerly: $40.00
SAVE $2.01
Plus tax
Oral B
iO Brush Heads, Gentle Care, 2 Brush Heads
2 ea, $19.00/1ea
Low Stock
sale: $32.99, formerly: $43.49
SAVE $10.50
Plus tax
Oral B
Vitality Pro 400 Rechargeable Toothbrush
1 ea, $32.99/1ea
sale: $35.99, formerly: $47.99
SAVE $12.00
Plus tax
Oral B
FlossAction XFilaments Brush Heads (3)
3 ea, $12.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

















































































































