Filters
Results for FRITO-LAY HALLOWEEN CHIP PACKS, 40'S
Out of Stock
Out of Stock
sale: $14.99, formerly: $17.49
SAVE $2.50
Plus tax
Hardbite
Handcrafted-Style Chips All Natural Multi Pack
736 g, $2.04/100g

sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Frito-lay
Classic Mix Snacks Variety Pack, 16 bags
448 g, $2.23/100g

sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Frito-lay
Flavour Mix Snacks Variety Pack, 16 bags
428 g, $2.33/100g
sale: $9.50, formerly: $12.99
SAVE $3.49
Plus tax
New
Pringles
Potato Chips Snack Cups Original
24x19.0 g, $2.08/100g

sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Frito-lay
Multipack Lay's Mix
448 g, $2.23/100g















