Aisle
Brand
Al Ameed
Amul
Blume
Bolthouse
Bru
Caffe Borbone
Carnation
Delonghi
Donut House
Elite
Four Sigmatic
Galil
Gefen
Genuine Health
Gold Kili
Illy
J and J
JFC
Keurig
KODIAK CAKES
Kool-Aid
Kopiko
KoSure
Krispy Kreme
Lavazza
Level Ground
Marley Coffee
Matcha Ninja
Maxwell House
McCafe
Melitta
Mr Brown
Muskoka Roastery Coffee Co
Nabob
Nescafe
Nestle Health Science
Nestlé
Ninja
No Name
Organic Traditions
President's Choice
Rajewan
Red Rose
Roynest
SPROOS
Starbucks
Stefano
T&T
Tassimo
Tetley
Tim Hortons
Timothy's
Twinings
UCC
Van Houtte
Deals
Price Reduction
PC Optimum Points
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
$100-$200
$200 and above
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
No Added Sugar
Low in Fat
GMO Free
Sugar Free
Halal
Source of Calcium
Dairy Free
Gluten Free
Kosher
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$7.99
112 g, $7.13/100g
$8.88
825 g, $1.08/100g
$7.50
100 g, $7.50/100g
$8.99
351 g, $2.56/100g
900 g, $0.99/100g
$16.99
200 g, $8.50/100g
Low Stock
$3.99
300 g, $1.33/100g
$6.00
30x18.0 g, $1.11/100g
$9.99
100 g, $9.99/100g
$9.49
70 g, $13.56/100g
$21.99
300 g, $7.33/100g
$2.79
150 g, $1.86/100g
525 g, $1.52/100g