Aisle
Brand
Aaron's
Baldwin St.
Brandt
Chicago 58
Chris Brothers
Elite
Maple Leaf
Marcangelo
Mario's
Mastro
No Name
PC Splendido
Pillers
President's Choice
Roma
San Daniele
Schneiders
Shefa
Sufra
Venetian
Ziggy's
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Lactose Free
Source of Protein
Peanut Free Facility
Halal
Gluten Free
Kosher
Soy Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: $4.50, formerly: $7.50
SAVE $3.00
85 g, $5.29/100g
sale: $4.50, formerly: $7.00
SAVE $2.50
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
110 g, $4.09/100g
$14.00
200 g, $7.00/100g
$11.00
225 g, $4.89/100g
sale: $11.50, formerly: $11.99
SAVE $0.49
150 g, $7.67/100g
sale: $11.50, formerly: $13.00
SAVE $1.50
175 g, $6.57/100g
$2.99
$29.90/1kg $13.57/1lb
$6.49
175 g, $37.09/1kg $3.71/100g
$3.60
$36.00/1kg $16.33/1lb