Filters
Results for PC® TORTILLA CHIPS, 320-350 G
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Sponsored
Old El Paso
Bold & Soft with Nacho Cheese Flavoured Taco Shells Dinner Kit
357 g, $1.26/100g

sale: $2.50, formerly: $2.75
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
White Corn Restaurant Style Tortilla Chips
320 g, $0.78/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Sponsored
Old El Paso
Stand n' Stuff Taco Shells, Cheesy Blasted, Gluten Free, 10 ct
153 g, $2.93/100g

sale: $2.50, formerly: $2.75
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
Large & Round White Corn Tortilla Chips
340 g, $0.74/100g
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Sponsored
Taco Bell
Crunchy & Soft Taco Cravings Kit
370 g, $1.08/100g















