Filters
Results for PC® WORLD OF FLAVOURS POTATO CHIPS, 200 G
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips All Dressed Flavour
156 g, $2.24/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips, The Original,
148 g, $2.36/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips, Ketchup Flavour,
156 g, $2.24/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips, BBQ Flavour,
156 g, $2.24/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Sponsored
Pringles
Potato Chips Honey Mustard Flavour
156 g, $2.24/100g
You might like
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Sponsored
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g
$3.00
Plus tax
President's Choice
World of Flavours Poutine Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.50/100g
Out of Stock
You might like
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Sponsored
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Sweet Potato Fries
454 g, $1.21/100g
















