Aisle
Brand
Asian Inspirations
Baken-Ets
Butcher's Choice
Family Loompya
Golden Island
Hormel
Jack Links
JNK Foods
La Vista
Lapids Choice
Leadbetters
Lous
Maling
Maple Leaf
Marcangelo
No Name
Olymel
Pillers
President's Choice
Rooster
Schneiders
Siwin
Spam
Springer's Meats
Swiss Chalet
T&T
Venetian
Wong Wing
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Source of Iron
Lactose Free
Source of Protein
Raised Without Antibiotics
Peanut Free Facility
Sugar Free
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.49
Kraft
97 g, $3.60/100g
about $26.71
$12.08/1kg $5.48/1lb
95 g, $3.67/100g
about $9.34
$18.71/1kg $8.49/1lb
Out of Stock
$12.99
Butcher's Board
375 g, $3.46/100g
$11.00
400 g, $2.75/100g
about $15.76
$12.77/1kg $5.79/1lb
$18.00
500 g, $3.60/100g
$8.99
150 g, $59.93/1kg $5.99/100g
about $16.25
$13.21/1kg $5.99/1lb
$25.00
1.4 kg, $1.79/100g
$5.49
340 g, $1.61/100g
$6.00
375 g, $1.60/100g
sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.49
81 g, $9.25/100g