Filters
Results for QUEEN ST. BAKERY GLUTEN FREE BREAD BAGELS 464 G, HAMBURGER BUN 360 G OR MUFFIN 4
sale: $7.50, formerly: $8.99
SAVE $1.49
Queen St. Bakery
Supergrain Hamburger Buns
360 g, $2.08/100g
2,000 PC Optimum Points

$6.99
Prepared in Canada
ODoughs
Flax Bagel Thins, Sprouted Whole Grain
300 g, $2.33/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $7.50, formerly: $8.99
SAVE $1.49
Prepared in Canada
Queen St. Bakery
Everything bagel
464 g, $1.62/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $7.50, formerly: $8.99
SAVE $1.49
Prepared in Canada
Queen St. Bakery
Chia and Flax Bagel
464 g, $1.62/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $7.50, formerly: $8.99
SAVE $1.49
Prepared in Canada
Queen St. Bakery
Superfood English Muffins Original
480 g, $1.56/100g
2,000 PC Optimum Points















