Aisle
Brand
Becel
Core Power
Fairlife
Gay Lea
I Can't Believe It's Not Butter!
Imperial
Lactantia
Natrel
Neilson
Nestlé
No Name
PC Organics
President's Choice
Puck
Silk
Tre Stelle
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
No Added Sodium or Salt
Plant Based
Lactose Free
Source of Protein
Vegan
Kosher
No Added Sugar
GMO Free
Vegetarian
Halal
Source of Calcium
Dairy Free
Gluten Free
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$5.95
2 l, $0.30/100ml
sale: $4.97, formerly: $8.49
SAVE $3.52
454 g, $1.09/100g
$11.45
4 l, $0.29/100ml
sale: $4.00, formerly: $5.24
SAVE $1.24
1 l, $0.40/100ml
$6.58
1.5 l, $0.44/100ml
sale: $6.25, formerly: $6.69
SAVE $0.44
2 l, $0.31/100ml
Low Stock
$9.49
4x113.0 g, $2.10/100g
$7.98
4 l, $0.20/100ml
You might like
4x113.5 g, $2.09/100g
$6.48
2 l, $0.32/100ml