
Peanut-Free Picks
Save on safe snacking for everyone.

Save on safe snacking for everyone.

Fuel growing minds with fresh fruits and vegetables.

Save on breakfast options for busy school mornings.

Save on everything you need for busy weeknight dinners.

Find everything that you need for back to school.

sale: $2.75 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
5x156.0 g, $0.45/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Schneiders
90 g, $4.43/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
150 g, $2.66/100g

sale: $4.00, formerly: $5.29
SAVE $1.29
Babybel
120 g, $3.33/100g
sale: $1.50, formerly: $1.99
SAVE $0.49
Michelina
212 g, $0.71/100g
Save on easy comfort foods for campus and dorm life.

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Plus tax
President's Choice
220 g, $1.59/100g

sale: $6.99, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
McCain
600 g, $1.42/100g
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Starbucks
10 ea, $1.25/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Plus tax
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Kraft
200 g, $0.63/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Lay's
220 g, $2.04/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Cheetos
260 g, $1.92/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
175 g, $2.28/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Lipton
61 g, $3.28/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
350 g, $1.43/100g
Low Stock

sale: $6.47, formerly: $6.99
SAVE $0.52
Oikos
650 g, $1.00/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Tostitos
295 g, $1.69/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.47, formerly: $6.99
SAVE $0.52
Oikos
650 g, $1.00/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $2.25/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Ruffles
200 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
International Delight
946 ml, $0.58/100ml
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
156 g, $1.28/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Schneiders
105 g, $3.80/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Schneiders
90 g, $4.43/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Christie
150 g, $2.33/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Schneiders
90 g, $4.43/100g
PC Optimum Offer

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Schneiders
120 g, $3.33/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Schneiders
98 g, $4.07/100g
Low Stock

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Schneiders
90 g, $4.43/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
156 g, $1.28/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Pillsbury
380 g, $1.05/100g
sale: $8.99, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Dare
770 g, $1.36/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Yoplait
448 g, $0.89/100g
Low Stock