
Fall faves for less
Pumpkin spice and everything nice (and in season!) right now.

Pumpkin spice and everything nice (and in season!) right now.

Get great deals on the desserts.

Turkey, sides, desserts, offers, points, savings, and more.

Makes entertaining deliciously simple.

Stock up on trick-or-treat essentials and more this Halloween!
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
2.72 kg, $0.22/100g
Discover deals and offers only available with PC Optimum™.

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
454 g, $1.65/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
454 g, $1.65/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $20.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $20.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $22.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $22.00/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
19 ea, $0.21/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $35.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $35.00/1ea
Low Stock
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
19 ea, $0.21/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $26.00$22.50 Non-Members
SAVE $3.50
Plus tax
President's Choice
5x1.0 ea, $4.50/1ea

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Baby Gourmet
113 ml, $2.47/100ml
PC Optimum Offer

$7.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Lesley Stowe's
150 g, $5.00/100g
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
4x220.0 g, $1.93/100g
$6.00 Member Price
, formerly: $6.94 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
1 ea, $6.94/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $11.49 Non-Members
Plus tax
Garnier
400 ml, $2.87/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
1000 ml, $1.05/100ml
$3.00 Member Price
, formerly: $3.50 Non-Members
Plus tax
No Name
30 ea, $0.12/1ea

$6.49 Member Price
, formerly: $7.99 Non-Members
Big Mountain
240 g, $3.33/100g
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
1000 ml, $1.05/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
532 ml, $2.63/100ml
$24.88 Member Price
, formerly: $34.88 Non-Members
Plus tax
Kiddicare
124 ea, $0.28/1ea
PC Optimum Offer

$6.49 Member Price
, formerly: $7.49 Non-Members
Big Mountain
300 g, $2.50/100g
$22.00 Member Price
, formerly: $27.00 Non-Members
Plus tax
Brita
1 ea, $27.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
532 ml, $2.63/100ml
Low Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $13.79$12.49 Non-Members
SAVE $1.30
Plus tax
Cover Girl
13.1 ml, $0.95/1ea
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
1.36 kg, $0.77/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $11.49 Non-Members
Plus tax
Garnier
50 g, $22.98/100g
$14.00 Member Price
, formerly: $17.00 Non-Members
Plus tax
ORDO
1 ea, $17.00/1ea
$15.00 Member Price
, formerly: $19.99$15.99 Non-Members
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Maybelline
1 ea, $11.99/1ea
$21.00 Member Price
, formerly: $23.00$21.75 Non-Members
SAVE $1.25
Plus tax
Jurassic World
1 ea, $21.75/1ea
$9.00 Member Price
, formerly: $10.99 Non-Members
Plus tax
Essie
13.5 ml, $81.41/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $10.99 Non-Members
Plus tax
Essie
13.5 ml, $81.41/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.79$10.99 Non-Members
SAVE $0.80
Plus tax
Essie
13.5 ml, $81.41/100ml
$55.00 Member Price
, formerly: $69.00 Non-Members
Plus tax
Heys
1 ea, $69.00/1ea

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
454 g, $1.65/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
454 g, $1.65/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $20.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $20.00/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
19 ea, $0.21/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
19 ea, $0.21/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $22.50 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $22.50/1ea

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Baby Gourmet
113 ml, $2.47/100ml
PC Optimum Offer