sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $4.00
Plus tax
Subscribe & Earn
President's Choice
Two-Ply Tough Paper Yard Waste Bag
5 ea, $0.80/1ea
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $3.99
Plus tax
Subscribe & Earn
No Name
Lemon Scented Disinfectant Wipes
75 ea, $0.05/1ea
Out of Stock
sale: 2 FOR $7.00
, formerly: $3.99
Plus tax
Subscribe & Earn
No Name
Fresh Scent Disinfectant Wipes
75 ea, $0.05/1ea

sale: $11.49, formerly: $12.99
SAVE $1.50
Plus tax
Prepared in Canada
Glad
Black Garbage Bags - Large 90 Litres
30 ea, $0.38/1ea
Low Stock
Out of Stock
sale: $3.99, formerly: $4.50
SAVE $0.51
Plus tax
Subscribe & Earn
Lysol
All Purpose Cleaner - Lemon
650 ml, $0.61/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































