sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Plus tax
Subscribe & Earn
Swiffer
Sweeper Pet Heavy Duty Dry Multi-Surface Cloth Refills for Floor Sweeping and Cleaning, Freshness, 20 count
20 ea, $0.65/1ea
sale: $13.49, formerly: $14.49
SAVE $1.00
Plus tax
Subscribe & Earn
Swiffer
PowerMop Multi-Surface Mopping Pad Refills, 5 count
5 ea, $2.70/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Plus tax
Subscribe & Earn
Swiffer
PowerMop Floor Cleaning Solution with Unstopables Fresh Scent, 2 Pack
1.5 l, $0.87/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































