Members Save More
Scan. Save.

Filters

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
Traditional Tzatziki Yogurt Dip
454 g, $1.65/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
Hummus Chickpea Dip And Spread
454 g, $1.65/100g
Low Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $20.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
5 L Stainless Steel Step Bin
1 ea, $20.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Blue - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Olive - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Lemon Mint No Sugar Added Throat Drops, 19 Lozanges
19 ea, $0.21/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $35.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Soft-Touch Pump Salad Spinner
1 ea, $35.00/1ea
Low Stock
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Original Herb NSA, 19 Count Bag
19 ea, $0.21/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $26.00$22.50 Non-Members
SAVE $3.50
Plus tax
President's Choice
Stainless Steel Mixing Bowl Set, 5 Piece
5x1.0 ea, $4.50/1ea

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Baby Gourmet
Organic Bright Blends Strawberry Banana Bean
113 ml, $2.47/100ml

$7.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Cranberry and Hazelnut
150 g, $5.00/100g
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Soft Protein Bar, Peanut Caramel
4x220.0 g, $1.93/100g
$6.00 Member Price
, formerly: $6.94 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
Cozy Fleece Throw - Cherries
1 ea, $6.94/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $11.49 Non-Members
Plus tax
Garnier
Micellar Cleansing Water All-in-1 for Dry Skin
400 ml, $2.87/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Foaming Bath with Pure Epsom Salt, Lavender & Chamomile Essential Oil Blend
1000 ml, $1.05/100ml
$3.00 Member Price
, formerly: $3.50 Non-Members
Plus tax
No Name
Round Air Fryer Liners 30 Pack
30 ea, $0.12/1ea

$6.49 Member Price
, formerly: $7.99 Non-Members
Big Mountain
Truffle Mushroom Burger
240 g, $3.33/100g
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Foaming Bath with Pure Epsom Salt, Eucalyptus & Spearmint
1000 ml, $1.05/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
$24.88 Member Price
, formerly: $34.88 Non-Members
Plus tax
Kiddicare
Diaper Size 4 124s
124 ea, $0.28/1ea

$6.49 Member Price
, formerly: $7.49 Non-Members
Big Mountain
Superfood Breakfast Bites
300 g, $2.50/100g
$22.00 Member Price
, formerly: $27.00 Non-Members
Plus tax
Brita
Small 6 Cup Water Filter Pitcher with 1Standard Filter, Made Without BPA, Denali, White
1 ea, $27.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Sandalwood & Shea Butter
532 ml, $2.63/100ml
Low Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $13.79$12.49 Non-Members
SAVE $1.30
Plus tax
Cover Girl
Lash Blast Volume, Very Black
13.1 ml, $0.95/1ea
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Salt Soak with Pure Epsom Salt, Cannabis Sativa Hemp Seed Oil
1.36 kg, $0.77/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $11.49 Non-Members
Plus tax
Garnier
Normal / Combo Skin Refreshing Gel-Cream
50 g, $22.98/100g
$15.00 Member Price
, formerly: $19.99$15.99 Non-Members
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 120
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Maybelline
Expert Wear Eyeshadow Palette, The Nudes
1 ea, $11.99/1ea
$9.00 Member Price
, formerly: $10.99 Non-Members
Plus tax
Essie
Base Coat All In One
13.5 ml, $81.41/100ml
$21.00 Member Price
, formerly: $23.00$21.75 Non-Members
SAVE $1.25
Plus tax
Jurassic World
Wild Roar Assortment
1 ea, $21.75/1ea
$9.00 Member Price
, formerly: $10.99 Non-Members
Plus tax
Essie
Base Coat Nail Salon, Strong Start
13.5 ml, $81.41/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.79$10.99 Non-Members
SAVE $0.80
Plus tax
Essie
Nail Lacquer Nail Colour, Bordeaux
13.5 ml, $81.41/100ml
$55.00 Member Price
, formerly: $69.00 Non-Members
Plus tax
Heys
Spider-man Kids' 18" Hardside Luggage (M-HSRL-RT-SM07-22AR)
1 ea, $69.00/1ea

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
Roasted Garlic Hummus
454 g, $1.65/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
Spinach Dip
454 g, $1.65/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $20.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
5L Stainless Steel Round Step Bin Matte Black
1 ea, $20.00/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Cherry Throat Drops
19 ea, $0.21/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Honey Lemon Echinacea, 19 Count Bag
19 ea, $0.21/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $22.50 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Stainless Steel Colanders 2 Piece Set
1 ea, $22.50/1ea

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Baby Gourmet
Organic Bright Blends Banana Blueberry Strawberry Guava
113 ml, $2.47/100ml

$7.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Fig and Olive
150 g, $5.00/100g
















































