Members Save More
Scan. Save.

Filters
$6.00 Member Price
, formerly: $6.94 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
Cozy Fleece Throw - Croissants
1 ea, $6.94/1ea
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Protein Bar Peanut Butter Flavour
4x220.0 g, $1.93/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $11.49 Non-Members
Plus tax
Garnier
Micellar Cleansing Water All-in-1 for Sensitive Skin
400 ml, $2.87/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Salt Soak with Pure Epsom Salt, Eucalyptus & Spearmint
1.36 kg, $0.77/100g
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Lavender Foaming Bath
1000 ml, $1.05/100ml

$6.49 Member Price
, formerly: $7.49 Non-Members
Big Mountain
Mighty Mushroom Bites
300 g, $2.50/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Sea Salt and Cedar, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Eucalyptus and Mint, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
$22.00 Member Price
, formerly: $27.00 Non-Members
Plus tax
Brita
Small 6 Cup Water Filter Pitcher with 1 Standard Filter, Made Without BPA, Denali, Black
1 ea, $27.00/1ea
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Dr. Teal's
Salt Soak with Pure Epsom Salt, Prebiotic Lemon Balm
1 ea, $10.50/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $12.49 Non-Members
Plus tax
Cover Girl
Lashblast Fusion Very Black
13.1 ml, $0.95/1ea
$15.00 Member Price
, formerly: $19.99$15.99 Non-Members
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 118
30 ml, $53.30/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.79$10.99 Non-Members
SAVE $0.80
Plus tax
Essie
Stay Longer Premium Longwear Top Coat, Chip-Protection, Stay Longer
13.5 ml, $81.41/100ml
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Maybelline
Expert Wear Eyeshadow Palette, The Blushed Nudes
9.6 ml, $124.90/100ml
$55.00 Member Price
, formerly: $69.00 Non-Members
Plus tax
Heys
Toy Story Kids' 18" Hardside Luggage (D-HSRL-RT-TS02-26AR)
1 ea, $69.00/1ea
$9.00 Member Price
, formerly: $11.99$10.99 Non-Members
SAVE $1.00
Plus tax
Essie
Nail Art Studio Special Effects Nail Polish, Vegan, Salon Quality Formula Ethereal Escape
13.5 ml, $81.41/100ml

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
Artichoke & Asiago Dip
454 g, $1.65/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
Roasted Red Pepper Hummus
454 g, $1.65/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $20.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
5L Stainless Steel Round Step Bin
1 ea, $20.00/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Original Herb, 17 Count Bag
17 ea, $0.24/1ea

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Baby Gourmet
Organic Bright Blends Mango Coconut Spinach
113 ml, $2.47/100ml
PC Optimum Offer
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Soft Protein Bar, Caramel Choco
4x220.0 g, $1.93/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Rosemary Raisin Pecan
150 g, $5.00/100g
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Salt Soak with Pure Epsom Salt, Lavender & Chamomile Essential Oils
1.36 kg, $0.77/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $11.49 Non-Members
Plus tax
Garnier
Micellar Water All-In-1 Normal, Sensitive Skin
400 ml, $2.87/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Sweet Peach & Nectar
532 ml, $2.63/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $25.99$14.00 Non-Members
SAVE $11.99
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut & Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
1064 ml, $1.32/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Foaming Bath with Pure Epsom Salt, Coconut Oil
1000 ml, $1.05/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Salt Soak with Pure Epsom Salt, Black Elderberry
1.36 kg, $0.77/100g
Low Stock
$12.00 Member Price
, formerly: $14.99 Non-Members
Plus tax
Maybelline
Colossal Bubble Washable Mascara Blackest Black
10 ml, $149.90/100ml
Low Stock
$22.00 Member Price
, formerly: $27.00 Non-Members
Plus tax
Brita
Water Filtration System Lilac 6 Cup Capacity
1 ea, $27.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $11.49 Non-Members
Plus tax
Garnier
Skinactive Clean+ Clean+ Impurities Eliminating Scrub
150 ml, $7.66/100ml
$12.00 Member Price
, formerly: $14.99 Non-Members
Plus tax
Maybelline
Poreless Jelly 24H Hydrating Blur Primer Clear
30 ml, $49.97/100ml
Low Stock
$9.00 Member Price
, formerly: $12.49$10.99 Non-Members
SAVE $1.50
Plus tax
Essie
essie Break Fix Liquid Nail Patch, Transparent, break fix
7 ml, $157.00/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.79$10.99 Non-Members
SAVE $0.80
Plus tax
Essie
Nail Ballet Slippers
13.5 ml, $81.41/100ml
$55.00 Member Price
, formerly: $69.00 Non-Members
Plus tax
Heys
Moana Kids' 18" Hardside Luggage (D-HSRL-RT-P15-26AR)
1 ea, $69.00/1ea
Low Stock

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
Spicy Hummus Chickpea Dip & Spread
454 g, $1.65/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Lesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Almond Flour Salty Date
150 g, $5.00/100g
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Protein Bar Cookies & Cream
4x56.0 g, $7.58/100g

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Baby Gourmet
Organic Bright Blends Pear Cherry Spinach Chia
113 ml, $2.47/100ml
PC Optimum Offer
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Salt Soak with Pure Epsom Salt, Lavender
1 ea, $10.50/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $11.49 Non-Members
Plus tax
Garnier
Vitamin C Moisturizing Brightening Day Cream with Super Citrus, Nourishes, Boosts Glow and Smooths Lines, for Brighter Looking Skin - 50ml
50 ml, $22.98/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Cherry Vanilla Macaron
532 ml, $2.63/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Cashmere & Rain
532 ml, $2.63/100ml
$9.00 Member Price
, formerly: $11.49$10.50 Non-Members
SAVE $0.99
Plus tax
Dr. Teal's
Foaming Bath with Pure Epsom Salt, Pink Himalayan Salt
1000 ml, $1.05/100ml
Low Stock
















































