Latest & Greatest.
Get the latest for less
ARIH - Inspired by BTS
New & exclusively here. Your ARIH era starts now.
New in Beauty & Wellness
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Plus tax
NewL'Oreal Paris
Hair Expertise Big Lift Hair Mousse
201 ml, $6.46/100ml
PC Optimum Offer
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
Low Stock
sale: $12.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Hair Expertise Extraordinary Oil Jojoba Oil Leave-In Hair Oil
100 ml, $12.99/100ml
PC Optimum Offer
New in Home & Toys
$36.55
Plus tax
NewLEGO
Creator 3 in 1 Floral Decor Perfume Bottle 31383
1 ea, $36.55/1ea
PC Optimum Offer
sale: $5.50, formerly: $8.00
SAVE $2.50
Plus tax
NewSmall Fabric Pumpkin 6.50 in x 5 in - Orange
1 ea, $5.50/1ea
sale: $7.00, formerly: $10.00
SAVE $3.00
Plus tax
NewMedium Natural Rope Pumpkin 7.40 in x 6.10 in
1 ea, $7.00/1ea
sale: $5.50, formerly: $8.00
SAVE $2.50
Plus tax
NewSmall Fabric Pumpkin 6.50 in x 5 in - Brown
1 ea, $5.50/1ea
sale: $1.50, formerly: $2.50
SAVE $1.00
Plus tax
NewMini Foam Pumpkin Decoration - Green
1 ea, $1.50/1ea
Low Stock
sale: $7.94, formerly:
Limit 4, after limit $17.00
Plus tax
NewPresident's Choice
Earthen Serve Bowl
1 ea, $17.00/1ea
$70.00
Plus tax
NewLEGO
City Pizza Delivery Experience with Vehicles 60496
1 ea, $70.00/1ea
PC Optimum Offer
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $65.00
Plus tax
NewPresident's Choice
Granite Mist Dinnerware Set - 12 Pieces
1 ea, $65.00/1ea
Low Stock
sale: $8.54, formerly:
Limit 4, after limit $22.00
Plus tax
NewPresident's Choice
Earthen Serve Platter
1 ea, $22.00/1ea
$36.55
Plus tax
NewLEGO
Creator 3 in 1 Art Fashion Bag with Storage 31391
1 ea, $36.55/1ea
PC Optimum Offer
Filters
sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Tim Hortons
Ready To Serve Soup Loaded Cream Of Broccoli Potato & Bacon
540 ml, $0.65/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Tim Hortons
Ready To Serve Soup Loaded Chicken & Rice
540 ml, $0.65/100ml
sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Tim Hortons
Ready To Serve Soup Loaded Chicken Noodle
540 ml, $0.65/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Tim Hortons
Ready To Serve Soup Loaded Italian Style Meatball
540 ml, $0.65/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Ruffles
Flavoured Potato Chips, Hot Wings
180 g, $2.77/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Ruffles
Potato Chips, Cool Ranch Doritos
180 g, $2.77/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Roll'd Nachos Supreme Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.78/100g
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Roll'd Fiery Lime Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.78/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Roll'd Dill Pickle Blast Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.78/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Seasoning Mix Marry Me Chicken
32 g, $4.66/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Flavoured Sauce Mix Herb Brown Butter
24 g, $6.21/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.49
Club House
Seasoning Mix Chicken Tikka Masala
25 g, $5.96/100g
PC Optimum Offer
Top Deals
Discover deals and offers only available with PC Optimum™.

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Prepared in CanadaSchneiders
Ham Lunch Kit
90 g, $4.43/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Prepared in CanadaSchneiders
Dry Cured Genoa Salami Snack Kit
75 g, $5.32/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Club Pack Classic Hash Brown Patties
2.25 kg, $0.36/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.75$3.50 Non-Members
SAVE $0.25
Prepared in CanadaACE
White Baguette
350 g, $1.00/100g

$4.88 Member Price
, formerly: $6.99$5.88 Non-Members
SAVE $1.11
Prepared in CanadaPresident's Choice
Lactose Free Marble Cheddar
400 g, $1.47/100g

$6.50 Member Price
, formerly: $8.49$8.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in CanadaPresident's Choice
Maple Pork Breakfast Sausages
375 g, $2.13/100g
Low Stock

$4.88 Member Price
, formerly: $6.99$5.88 Non-Members
SAVE $1.11
Prepared in CanadaPresident's Choice
Mozzarella Cheese
400 g, $1.47/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Value Pack Crispy Classic Straight Cut Fries
1.8 kg, $0.44/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Value Pack Sweet & Crispy Onion Rings
1 kg, $0.80/100g
$9.99 Member Price
, formerly: $11.99 Non-Members
Minute Rice
Quick Cook Long Grain White
2.6 kg, $0.46/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.75$3.50 Non-Members
SAVE $0.25
Prepared in CanadaACE
Sourdough Baguette
380 g, $0.92/100g

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in CanadaHigh Liner
Fillets English Style
500 g, $2.10/100g

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in CanadaHigh Liner
Fish Sticks Crispy Breaded
700 g, $1.50/100g

$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$14.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in CanadaZiggy's
Swiss Cheese Slices Club Size
500 g, $2.80/100g
$11.99 Member Price
, formerly: $13.99 Non-Members
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter Free & Clean Unscented Multi-Cat
2.72 kg, $0.51/100g

$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$14.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in CanadaZiggy's
Creamy Havarti Cheese Slices Club Size
500 g, $2.80/100g

$16.99 Member Price
, formerly: $20.99 Non-Members
Prepared in CanadaPillsbury
Pizza Pops Pepperoni & Bacon 30ct
2.85 kg, $0.74/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Chicken Teriyaki
283 g, $1.59/100g
Low Stock
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Beef Merlot
269 g, $1.67/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Blue - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in CanadaHigh Liner
Chips & Fish English Style
550 g, $1.91/100g
$23.00 Member Price
, formerly: $24.00 Non-Members
Plus tax
Hormel
Deli Tray with Pepperoni and Genoa Salami
850 g, $2.82/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Olive - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
$3.50 Member Price
, formerly: $4.00 Non-Members
President's Choice
100% Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.25/100ml

$5.99 Member Price
, formerly: $10.49 Non-Members
Prepared in CanadaHigh Liner
Crispy Breaded Fish Burgers
515 g, $2.04/100g

$12.00 Member Price
, formerly: $14.49$14.00 Non-Members
SAVE $0.49
Prepared in CanadaZiggy's
Mild Cheddar Cheese Slices Club Size
500 g, $2.80/100g
$19.00 Member Price
, formerly: $22.49 Non-Members
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Variety Pack 24 Count 24 Count
2.04 kg, $1.10/100g

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Prepared in CanadaBaby Gourmet
Organic Bright Blends Strawberry Banana Bean
113 ml, $2.47/100ml
$20.00 Member Price
, formerly: $35.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Soft-Touch Pump Salad Spinner
1 ea, $35.00/1ea
Low Stock
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Soft Protein Bar, Peanut Caramel
4x220.0 g, $1.93/100g
$20.00 Member Price
, formerly: $26.00$22.50 Non-Members
SAVE $3.50
Plus tax
President's Choice
Stainless Steel Mixing Bowl Set, 5 Piece
5x1.0 ea, $4.50/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
Life at Home
Non-Slip Flocked Hangers 50-Pack
1 ea, $30.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $15.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Queen Allergy Defence Pillow
1 ea, $15.00/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.00
Plus tax
Dr. Teal's
Foaming Bath with Pure Epsom Salt, Lavender & Chamomile Essential Oil Blend
1000 ml, $1.10/100ml
$11.00 Member Price
, formerly: $14.99$12.00 Non-Members
SAVE $2.99
Plus tax
TheraBreath
Oral Rinse Healthy Gums Clean Mint
473 ml, $2.54/100ml
$3.00 Member Price
, formerly: $3.50 Non-Members
Plus tax
No Name
Round Air Fryer Liners 30 Pack
30 ea, $0.12/1ea
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.00
Plus tax
Dr. Teal's
Foaming Bath with Pure Epsom Salt, Eucalyptus & Spearmint
1000 ml, $1.10/100ml

$11.00 Member Price
, formerly: $13.99$12.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Bay of Fundy Sliced Smoked Atlantic Salmon
150 g, $8.00/100g
$30.00 Member Price
, formerly: $65.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Ridge Dinnerware Set - 12 Pieces
1 ea, $65.00/1ea
























































































































































































