Fish & Seafood
Fish & Seafood
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Salmon

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaFresh Atlantic Salmon Portion, Maple BBQ Seasoning
122 g, $3.69/100g $1.67/1lb

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaFresh Atlantic Salmon Portion
100 g, $4.50/100g $2.04/1lb

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaFresh Atlantic Salmon Portion, Herb Seasoning
119 g, $3.78/100g $1.72/1lb
Shrimp
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Pacific White Shrimp Cooked Peeled
400 g, $2.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Zipperback Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g













































































